نمونه محصولات شادانا (پیک تابستانه)


                          

                           

                           

شرکت جامعه مجازی پویا در پی استقبال دانش آموزان و مدیران مدارس از پیک نوروز ٩٢، شادانا ( پیک تابستانه ) ٩٢ تقدیم دانش آموزان عزیز کرده است.

 

شایان ذکر است، سرگرمی ها و بازی های رایانه ای، نسبت به سال گذشته بیشتر و پرهیجان تر و همراه با یادآوری نکات درسی، برای جلوگیری از فراموشی دروس در ایام تعطیلات تدارک دیده شده اند.

قسمت های مختلف این پیک علمی عبارتند از:

آموزش و آزمون

شامل پرسش هایی ازدروس ریاضیات، علوم و بخوانیم و بنویسیم در مقطع ابتدایی و ریاضیات،علوم، زبان انگلیسی و زبان عربی در مقطع راهنمایی که در قالب های تستی، جای خالی، سوال و جواب، تصویر و کلمه، جورچین(پازل) و وصل کردنی قابل اجرا می باشند.

گنجینه و پاداش

پس ازانجام آزمون ها، دانش آموزان می توانند به ازای میزان امتیازهایی که کسب نموده اند، بازی های رایانه ای جذابی از گنجینه ی پیک، پاداش بگیرند.

سرگرمی

شعر،‌ پازل، سودوکو و بازی های فکری.

دینی

داستان هایی از چهارده معصوم، خواص سوره ها و فضیلت های ماه مبارک رمضان.

 

ارزیابی و گزارشات خودکار

عملکرد دانش آموزان در بخش محتوای علمی و بازی به صورت خودکار ارزیابی شده و این قابلیت وجوددارد که نتایج آن به سه صورت (پرینت، ذخیره بر روی CD و ارسال اینترنتی) و در 8 هفته به صورت جداگانه، در اختیار مدرسه و یا اولیاء دانش آموزان قرارگیرد.

عزیزانی که تمایل دارند نمونه محتواهای کار شده در این محصول ارزشمند را مشاهده نمایند،به لینک زیر مراجعه کنند.

مشاهده نمونه محصولات


/ 1 نظر / 19 بازدید
شبکه جهانی افرافا(هستی)

سلام دوست خوبم اگه اجازه بدی میخوام یه جای جدیدو بهت معرفی کنم. اسمش شبکه جهانی افرافا هستنش(جهانیه چون 40 زبان زنده دنیارو پشتیبانی میکنه) ، و یه شبکه بزرگه چون همه چیز داره: جامعه مجازی داره، چتروم داره ، وب کم آنلاین داره ، کتابخونه ، فروشگاه ، آپلودسنتر، موزیک سنتر ،مترجم آنلاین ، سرویس ارسال پیامک انبوه، شبکه خبری. یه چیز دیگه اگه از وبلاگ خسته شدی میتونی از سرویس وبسایت دهی پیشرفته شبکه استفاده کنی و یه وبسایت قوی و رایگان راه بندازی، که گالری عکس ، فروشگاه یا هر وبسایتی که دلت میخواد. منتظرتم هستی(www.afrafa.com)